CO TO JEST POZYCJONOWANIE?

Pozycjonowanie to proces działań, dzięki którym strona internetowa znajduje się wyżej w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki. W Polsce pozycjonujemy w najpopularniejszej przeglądarce google.pl - około 95% rynku. Sprawiamy, że Twoja strona internetowa znajduje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania - dzięki temu i Ty możesz być o krok przed Twoją konkurencją a Twój klient w końcu może Cię odnaleźć!

ILE KOSZTUJE POZYCJONOWANIE?

Pakiety pozycjonowania w MediaMaster zaczynają się już od 99 zł netto miesięcznie - za tak niewielką kwotę otrzymujesz profesjonalną obsługę i skuteczne pozycjonowanie.

CO POTRZEBA BY ROZPOCZĄĆ POZYCJONOWANIE?

Właściwie nic - nasi konsultanci przygotują odpowiednie słowa kluczowe, wyjaśnią na czym polega proces pozycjonowania. Bezpłatnie wykonają też odpowiednią optymalizację Twojej strony, tak aby była ona przyjazna dla wyszukiwarki i tak aby Twoi klienci mogli Cię odnaleźć!

Skontaktuj się z nami i dobierz odpowiedną dla Ciebie ofertę!

JAK WYGLĄDA PROCES POZYCJONOWANIA?

1. Analiza słów kluczowych - dobieramy odpowiednie słowa kluczowe dla Twojej firmy

2. Pozycjonowanie - zabiegamy o to, aby to właśnie Twoja strona znalazła się w top10 w Google

3. Monitorujemy wyniki - zawsze masz dostęp do aktualnych wyników pozycjonowania w panelu klienta

DLACZEGO TAK NISKA CENA?

Pozycjonowanie stron zwykle jest usługą drogą, my ofertujemy je w rewelacyjnej cenie i nie ma tu żadnych sztuczek - po prostu oferując usługi w przystępnej cenie wiemy, że polecisz nas kolejnym klientom.

W ten sposób zyskujesz Ty i zyskujemy my. Nasi zadowoleni klienci polecają nasze usługi - dołącz do nich!